Een grote verrassing voor Andres uit Rotterdam! Hij heeft in de trekking van de VriendenLoterij een bedrag van 25.000 euro gewonnen. De gelukkige winnaar werd thuis verrast door VriendenLoterij-ambassadeur Wolter Kroes.
Andres reageert erg blij als hij de cheque in handen krijgt van Wolter. Op de vraag wat hij met het gewonnen bedrag gaat doen, antwoordt Andres: "Ik hou heel erg van reizen en ik zou graag met mijn moeder naar Colombia willen. En een nieuwe auto."
Win-win
Bij de VriendenLoterij winnen niet alleen de deelnemers. Van elk verkocht lot gaat er minstens 40% naar cultuur, welzijn en sport in Nederland. Deelnemers kunnen zelf kiezen voor welk goed doel zij meespelen. Daarbij maken zij elke maand kans op meer dan tweehonderdduizend prijzen en dragen bij aan behoud van cultureel erfgoed en het welzijn van mensen. En dat kan kunst zijn, onze geschiedenis en rijke cultuur, of verbondenheid met en zorg voor elkaar via clubs en verenigingen.